Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Tunis

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tunis. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tunis. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tunis

Wynajem samochodu Tunis

Wynajem aut Tunis

Tunis jest stolicą Tunezji , znajduje się na północy kraju nad Zatoką Tunis – którego kanał połączenia Morza Śródziemnego.

Miasto liczy około 770.000 mieszkańców (2010), zaś aglomeracja liczy 2,4 milionów. Tunezja jest krajem głównym handlowym, kulturalnym i przemysłowym centrum, a także jest ważnym węzłem transportowym. Z przystani „La Goulette” w Tunisie jest prom do kilku miast w Włochy , Marsylia (w Francji ) i turistøya Malcie.

Tunis ma kilka uniwersytetów i instytucji edukacyjnych, drogowy i główna działalność to przede wszystkim turystyka.

Stare Miasto w Tunisie („Medina”) jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, i jest jednym z największych w Afryce Północnej. Stare Miasto – które jest otoczone murami – ma ponad 700 zabytków, pałace, meczety i mauzolea.Istnieją również liczne kolorowe i tętniące życiem bazary, znajdujące się w wierszu w uliczkach medyny jest wąskie i kręte. Wycieczka do „Muzeum Sztuki Islamu” jest również zalecane.

Pozostałe atrakcje to m.in. Tunis Zitounamoskéen od roku 723 – największy w kraju meczet i główny punkt orientacyjny, Bardomuseet – ze wspaniałą kolekcją mozaik rzymskich, pałac „Dar Ben Abdallah” z 1800 roku, mauzoleum „Toub El Bey” z 1700 roku i Wincenty De Paul Katedra z 1882 roku.

Około 15 km na północny wschód od Tunezji, ruiny Kartaginy. To stanowisko archeologiczne jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, i jest dużą atrakcją turystyczną.

Tunezja ma inny sposób teatry, opery, kilka wielkich parków, zoo, muzeum i lekarza wojskowego History Museum.

Miasta lotnisko – Tunis Carthage International Airport – 9 km na północny wschód od centrum miasta.