Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Monastir

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Monastir. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Monastir. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Monastir

Wynajem samochodu Monastir

Wynajem aut Monastir

Monastir położony jest na wschodnim wybrzeżu Tunezji nad Morzem Śródziemnym – ok. 174 km na południe od Tunisu kapitałowych i 25 km na południe od słynnej miejscowości turystycznej Sousse.

Monastir ma 420.000 mieszkańców (ok. 40.000 w mieście), a to nowoczesny uniwersytet i port morski. Głównym przemysłem jest turystyka.

Miasto jest miejscem narodzin pierwszego prezydenta Tunezji Habib Bourguiba, a główną atrakcją turystyczną w Mauzoleum Monastir Bourguiba w 1968 – z dwoma minaretami i kopuła pozłacanej. Istnieje również meczet z 1963 – które mogą pomieścić do 1000 osób. Jednak jest to tylko muzułmanie, którzy mają dostęp do meczetu.

Inną atrakcją w klasztorze Ribat Monastir twierdzy od roku 796 Zamek jest otwarty dla zwiedzających, a od wieży oferuje wspaniały widok na miasto.

Również wspaniałe miasto park „Jardin Public”, wizyta.

Monastir jest inaczej przyjemny śródziemnomorski klimat, świetne gościnni piaszczyste plaże, doskonałe nurkowanie szans, palmekransede bulwary i piękna przystań. Zabytkowego Starego Miasta – „Medina” – wiele gwarnych bazarach i małych sklepów.

Większość hoteli znajdują się w nowej dzielnicy – gdzie znajduje się również duży wybór nowoczesnych sklepów i dobre restauracje.

Tuż Monastir jest popularne pola golfowe „Magic Life Flamingo” i „Palm Links”.

Miasta lotniska – Monastir International Airport – 9 km na południowy zachód od miasta.