Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Tunezja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tunezja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tunezja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tunezja

Wynajem samochodu Tunezja

Wynajem aut Tunezja

Tunezja jest państwem arabskim i najmniejszym krajem Afryki Północnej. Graniczy z Algierią na zachodzie, Libią na południowym wschodzie oraz na wybrzeżu Morza Śródziemnego, na północy i wschodzie. Kraj liczy 10 732 900 mieszkańców (2012) i ​​kapitałowe Tunis położony jest w północno-wschodniej przez Morze Śródziemne.Arabski jest językiem urzędowym, a około 98% ludności to muzułmanie.

Krajobraz zdominowany jest przez góry Atlas na północy i stepu i pustyni na południu. Około 40% to część Sahary. Tunezja była kolonią francuską 1881/56. Od 1987 do 2011 miał autorytarnego reżimu prezydenta Zine władzy El Abidin Ben Ali. Po rozległych protestów w grudniu 2010 r. i styczniu 2011 musiał uciekać. Impreza została nazwana po jaśminowej rewolucji narodowej kwiat tej samej nazwie.

Wśród atrakcji turystycznych Tunezji jest kosmopolityczne Tunis kapitałowe, starożytne ruiny Kartaginy, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, muzułmańskie i żydowskie kwartały Jerba i nadmorskich kurortów poza Monastir, który przyciąga wielu turystów karty. Według The Nowy Jork Times, Tunezja jest „znany ze swoich złotych plaż, słońca i Luksusowy”

Popularne wśród turystów, jest biały i niebieski miasto Sidi Bou Said 20 km na północ od Tunisu z uroczymi uliczkami i domy pięknie położonych na Morzu Śródziemnym. Oto artyści, tacy jak Paul Klee i Henri-Gustave Jossot znaleziono zarówno pokój i inspirację. Miasto Kairouan jest czwartym muzułmanów „najbardziej świętego miasta Mekki, Medyny po i Jerozolimie. Ma ponad 50 meczetów, i ma ważną dziedziną dywan.

Tunezja szereg pokazać archeologicznych. Dougga to starożytne miasto rzymskie w północnej Tunezji, która jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasto jest bardzo dobrze zachowany i jest dobrym przykładem architektury romańskiej. Aby dowiedzieć się więcej o bogatej historii Tunezji i różnych cywilizacji, które rządziły w kraju jest warte podróży do Narodowego Muzeum Bardo w Tunisie znajduje się w starym pałacu w Tunisie.

Główne lotnisko Tunezji jest Tunis Carthage International Airport, położony na obrzeżach Tunisu.

Destinasjoner