Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Tajlandia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tajlandia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tajlandia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tajlandia

Wynajem samochodu Tajlandia

Wynajem aut Tajlandia

Tajlandia znajduje się w południowo-wschodniej Azji i ma około 66 mln mieszkańców (2010). Graniczy na północnym wschodzie i wschodzie do Laosu, Kambodży na południowym wschodzie, na południu do Zatoki Tajlandii i Malezja , w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego na zachodzie do Myanmar (dawniej Birma).

Na wybrzeżu jest wiele mniejszych wysp należących do Tajlandii.

Krajobraz w Tajlandii może być podzielony na cztery części: w góry, na północy – gdzie w tym kraju najwyższy szczyt „Don Inthanon” unosi 2595 metrów nad poziomem morza, centralny zwykły rzeki Menam (Chao Phraya), Plateau Korat w północno-wschodniej, która jest od 100 do 200 m, a Półwysep w południowo – które są częścią Półwyspu Malajskiego z niskich wzgórz przerwana przez pojedyncze góry Khao Luang (1786 m)

Tajlandia ma tropikalny klimat monsunowy z wysokimi temperaturami przez cały rok. Większość opadów przypada na okres od maja do września.

Stolica Bangkok Położony w centrum kraju i jest największym miastem w Tajlandii z 8 milionów ludzi.Bangkok jest także w kraju najważniejszym gospodarczym, handlowym i kulturalnym miasta i jest odwiedzany przez ponad 15 mln turystów rocznie. Bangkok jest raj, a miasto jest jednym z najlepszych na świecie hoteli.

Inne duże miasta w Tajlandii, Nakhon Ratchasima, Udon Thani, Nakhon Sawan, Chiang Moi i Phuket. Ten ostatni jest chyba jednym z najbardziej znanych przeznaczenia Azji Południowo turystycznego ze względu na piękne plaże i urządzeń do nurkowania.

Tajlandia jest bardzo popularne wśród turystów i ma – w uzupełnieniu do rajskich plaż – Zakupy wielkiego, kultury wielkiej, wspaniałe jedzenie i piękne krajobrazy.

Główne lotnisko w Tajlandii jest lotnisko Suvarnabhumi , które znajduje się 30 km na wschód od Bangkoku.Inne główne międzynarodowe lotniska Phuket Airport i Don Muang Airport (30 km na północ od Bangkoku).