Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Szwecja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Szwecja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Szwecja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Szwecja

Wynajem samochodu Szwecja

Wynajem aut Szwecja

Szwecja jest na wschodniej części Półwyspu Skandynawskiego, na granicy Norwegii na zachód i Finlandii na północnym wschodzie.Szwecja ma 9,4 miliony mieszkańców (2011). Kraj ma połączenie z Danii w południowo-zachodniej poprzez 16 km long „Most Oresund”, który składa się z mostu i obiektów tunelu kolejowego i autostrady pomiędzy Malmo i Kopenhagi .

Szwecja ma granic morskich Estonię , Łotwę , Polskę , Niemcy i Rosję , a także ma wybrzeża z widokiem Skagerrak Kattegat i Sund na Zachodzie, do Morza Bałtyckiego na południe i Zatokę Botnicką i Zatokę Botnicką na wschodzie.

Duże wyspy Gotlandii i Olandii na Bałtyku należy również do Szwecji.

Szwecja podzielona jest na 3 różnych typów terenu: północna szwedzki: Highlands – gdzie w kraju najwyższe Kebnekaise góra (2111 m), pomiędzy szwedzkimi nizin – z jednymi z największych jezior w Szwecji – w tym Wener i Wetter i sørsvenske Highlands and Scania – które w większości zalesiony płaskiego krajobrazu.

Stolica Szwecji jest Sztokholm , który znajduje się na wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego.Sztokholm jest największym miastem z około 1,4 miliona mieszkańców, a także jest w Szwecji najważniejszym politycznym i gospodarczym. Sztokholm ma duże zakupy i kulturalnych, jak również szereg atrakcji historycznych.

Inne duże miasta w Szwecji, Göteborg , Malmö , Uppsala, Linköping , Västerås i Orebro.

Kraju główne lotnisko jest Międzynarodowe Lotnisko Sztokholm – Arlanda , ale Lotnisko Gothenburg – Landvetter , lotniska Sztokholm – Skavsta oraz Malmö Airport ma duży ruch.