Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Szwajcaria

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Szwajcaria. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Szwajcaria. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Szwajcaria

Wynajem samochodu Szwajcaria

Wynajem aut Szwajcaria

Szwajcaria znajduje się w Europie Środkowej, a ma 7,6 miliony mieszkańców (2010). Szwajcaria jest morza i graniczy Niemcy na północy, Francja na zachodzie, przed Włochami , na południu i do Austrii i Liechtensteinu na wschodzie.

Szwajcaria to kraj górzysty i pasmo górskie Alp dominują dwie trzecie powierzchni kraju – przede wszystkim w południowej i południowo-wschodnim. Najwyższa góra w Szwajcarii, DOM, pomiaru 4545 m Kraj słynie z typowej alpejskiej wioski – co jest popularne ośrodki narciarskie.

Szwajcaria jest wielokulturowym społeczeństwie i kraju językiem urzędowym jest język niemiecki, francuski i włoski. Klimat-wise są kontynentalne rodzaj pogody w północnej części kraju, a bardziej polarny klimat w najwyższych partiach Alp. Południowa część kraju ma klimat śródziemnomorski, który dominuje.

Jak wiesz, Szwajcaria jest jednym z najbogatszych państw świata, a turystyka jest głównym źródłem dochodu. Ze względu na jego centralne położenie w Europie i jej piękny krajobraz, Szwajcaria jest popularne przez cały rok.

Pomimo faktu, że Berno jest stolicą Szwajcarii, w Zurychu które jest największym miastem kraju i najważniejszym ośrodkiem kulturalnym.Zurich (372.000 mieszkańców) znajduje się na północ kraju, który jest domem dla takich Muzeum Narodowe, opera i międzynarodowe finansowe banków. Nieco off Zurychu słynne ośrodki narciarskie St Moritz i Davis.

Kapitał ma 131.000 mieszkańców, Berno (2010), i jest 4. największym miastem po Zurychu, Genewie i Bazylei. Berno zachował swój średniowieczny strukturę i zabytkowego centrum jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Główne lotnisko w Szwajcarii jest Zurich Airport , a kraj jest drugim największym lotniskiem jest Geneva International Airport .