Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Szkocja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Szkocja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Szkocja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Szkocja

Wynajem samochodu Szkocja

Wynajem aut Szkocja

Szkocja znajduje się na północny zachód od Europy, jest częściowo samorządu naród z 5,2 mln mieszkańców (2011), która jest częścią Zjednoczonego Królestwa wraz z Anglii, Walii i Irlandii Północnej .

Szkocja graniczy Anglię na południu Oceanu Atlantyckiego, na północ i na zachód do Morza Północnego na wschodzie i Morza Irlandzkiego na południowy zachód.Wyspy Hebrydy, Szetlandy i Orkady, również należą do Szkocji.

Kraj ma morski i umiarkowany klimat, z łagodnymi zimami i stosunkowo chłodne.

Szkocja ma własny tradycji kulturowej, i jest chyba najbardziej znany z muzyki dudy, produkcji whisky, jak również ich stroje dla mężczyzn – spódnica-jak kilt.

Stolica Szkocji jest Edynburg , drugi co do wielkości miasto (po Glasgow), z około 486.000 mieszkańców.Edynburg znajduje się w południowo-wschodniej Szkocji, na wybrzeżu, i jest uważana za jedną z największych w Europie centrów finansowych. Miasto jest znane z licznych zachowanych zabytkowych budynków, a także słynie z wielu festiwalach rocznych.

Glasgow to największe miasto Szkocji i ma około 593.000 mieszkańców (2,5 mln w obszarze metropolitalnym). Miasto położone jest 82 km na zachód od Edynburga. Inne duże miasta w Szkocji Dundee i Aberdeen .

Kraju główne lotnisko jest Edynburg Airport , położony 10 km na zachód od stolicy.Inaczej Glasgow International Airport jest jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk w Szkocji.