Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Syria

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Syria. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Syria. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Syria

Wynajem samochodu Syria

Wynajem aut Syria

Syria jest państwo arabskie na Bliskim Wschodzie. Na północy graniczy Turcja , na wschodzie do Iraku na południu do Jordanii i na zachód od Libanu , Izraela i na Morzu Śródziemnym.Syryjskie Golan Heights są zajęte przez Izrael od wojny sześciodniowej w 1967 roku.Damaszek jest stolicą. Arabski jest językiem urzędowym, a około 85 procent ludności to muzułmanie. Kraj ma 22 530 746 (2012) mieszkańców.

Syria jest krajem o żyzne równiny, góry i pustynie, a do domu różnych grup etnicznych i religijnych, w tym Kurdowie, Ormianie, Asyryjczycy, chrześcijanie i muzułmanie, którzy stanowią większość ludności. Kraj jest jednym z krajów określonych jako „kolebce świata”. Linia brzegowa jest bujny i części zachodniej Syrii jest odpowiednie dla rolnictwa. Na wschodzie dominuje jałową pustynię.

Damaszek jest stolicą kraju i jedno z najstarszych miast zamieszkałych w świecie. Jednym z miejsc najczęściej odwiedzanych są Ummayyad Meczet. Należy również zapoznać się z Al-Hamidiyah Bazaar i Meczet Tikiyeh od połowy lat 1600-tych. Al Azem Palace to wspaniały pałac, który został zbudowany w 1700 roku i obecnie jest Muzeum Narodowe w Damaszek .Mauzoleum sułtana Saladyna z 1196 to kolejna atrakcja.

Inne popularne miasta turystyczne w Syrii są Bosra z ruinami zarówno z rzymskiego, Bizancjum i czasów islamskich. Posiada również dobrze zachowane teatr rzymski. Palmyra, znany w Biblii jako Tadmor, ruinby od czasów starożytnych i jest ważnym stanowiskiem archeologicznym w Syrii około 215 km na wschód od stolicy kraju, Damaszku, oaza na pustyni. Aleppo to największe miasto w Syrii, a także posiada wiele ważnych zabytków.

Od marca 2011, Syria była wojna domowa w kraju. Trwająca wojna syryjska została zainspirowana arabskiej wiosny. Do 11.000 ludzi zostało zabitych, głównie protestujących. Aby uciec od przemocy ponad 355.000 syryjskich uchodźców uciekło do krajów sąsiednich. Zaleca się, aby nie podróżować do Syrii (sty 2013).

Dem na lotniska to Damascus International Airport położone 35 km poza stolicą.Aleppo International Airport jest położone na północny wschód od Aleppo na północy kraju.