Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Słowenia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Słowenia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Słowenia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Słowenia

Wynajem samochodu Słowenia

Wynajem aut Słowenia

Słowenia (słoweński: Slovenija) jest położony w południowej części Europy Środkowej, a wcześniej część Federalnej Republiki Jugosławii.Kraj ma wspólną granicę z Włochy , Chorwacja , Węgry i Austria – A także linia brzegowa od strony Adriatyku na południowy zachód.Populacji jest stosunkowo niewielka – około 2 mln (2010).

Stolicą i największym miastem Słowenii jest Lublana , który ma ok..271.000 mieszkańców (2008). Inne ważne miasta to Maribor i Kranj. Miasteczko Ptuj należy również wspomnieć, jak z korzeniami sięga czasów starożytnych, jest najstarszy w Słowenii.

Do głównych atrakcji turystycznych w stolicy Słowenii Lublanie z pięknymi mostami i imponujących średniowiecznych zamków. W przeciwnym razie kraj ma duże obszary ochrony przyrody, a także różnych popularnych centrów spa i uzdrowisk. Jednym z tradycyjnych uzdrowisk są Portoroz na Adriatyku, która również zaprosić na końcach linii brzegowych.

Ljubljana Joze Pucnik International Airport , położony 26 km na północ od stolicy, to główne lotnisko w Słowenii.