Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Słowacja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Słowacja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Słowacja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Słowacja

Wynajem samochodu Słowacja

Wynajem aut Słowacja

Słowacja (Slovak: Slovensko) znajduje się w Europie Środkowej, a dopiero w 1993 jednej części Republiki Czechosłowacji. Granice państw Czechy , Polska , Ukraina , Węgry i Austria .Jego populacja wynosi około 5,4 milionów (2010).

Bratysława , położony w południowo-zachodniej części kraju, nad brzegiem Dunaju, stolicy Słowacji i miasta największy.To liczy 426.000. Stolica ma wiele atrakcji kulturalnych, aby pokazać, w tym pięknym zamku w Bratysławie.

Inne główne miasta to Koszyce (235.000 mieszkańców) i Presov (92 000 mieszkańców).

Duże części Słowacji należy zakwalifikować jako góra. Najwyższe góry są na północy kraju, zwłaszcza w Karpatach. Najwyższy szczyt nazwany Gerlachovsky dostrojony i wznosi 2665 metrów

Słowacja jest przede wszystkim znany ze swoich ośrodków sportów zimowych i jego wielu uzdrowiskach tradycyjnych. Wielu turystów mieć je na liście miejsc, gdy na wakacjach w Słowacji.

Główne lotnisko Słowacji jest MR Stefanik International Airport , który znajduje się tuż obok stolicy Bratysławie .