Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Serbia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Serbia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Serbia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Serbia

Wynajem samochodu Serbia

Wynajem aut Serbia

Serbia jest największym z byłych republik bałkańskich obszaru w południowo-wschodniej Europy. Kraj ma wspólną granicę z Bośnia i Hercegowina , Chorwacja , Węgry , Bułgaria , Macedonia , Kosowo i Czarnogóra .Jego populacja wynosi około 7,4 milionów (2010).

Stolica Serbii, Belgradzie, i ma około 1,6 mln mieszkańców.Belgrad Położony w centrum kraju.Inne główne miasta to Novi Sad, Nis i Kragujevac.

Dekoracje w Serbii jest zdominowany przez równiny na północy i stosunkowo wysokie góry na południu. Dunaj płynie z Rosja i do Serbii – i jeśli spełnia mniejsze rzeki Sawy – jest stolicą Belgrad.

Belgrad jest bardzo piękne miasto, a także posiada wiele historycznych i architektonicznych zabytków – w tym starożytny Kalemegdan twierdzy. W mieście Wojwodinie – znajduje się w północnej części kraju – istnieje wiele dobrze zachowanych architektury z epoki baroku.

Serbii największe lotnisko Belgrad Niklas Tesla International Airport , położony na obrzeżach stolicy.Innym ważnym lotnisko międzynarodowe jest Nis Konstantyn Wielki Airport.