Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Rumunia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Rumunia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Rumunia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Rumunia

Wynajem samochodu Rumunia

Wynajem aut Rumunia

Rumunia jest republiką, z 22,2 milionów mieszkańców (2010), położone w południowo-wschodniej części Europy – w szczególności Morza Czarnego.Kraj ma wspólną granicę z Mołdawią, Ukraina , Węgry , Serbia i Bułgaria .Stolica Rumunii jest Bukareszt , który ma około 2 mln mieszkańców (2010).

Inne duże miasta w Rumunia Jassy (322.000 mieszkańców), Cluj-Napoca (318.000 mieszkańców), (317700 Timosoara mieszkańców), Constanta (310.000 mieszkańców) i Craiova (303 000 mieszkańców).

Rumunia to duży kraj z wieloma górami i dlatego ma zróżnicowany klimat. Centralnie położony w południowej części Karpat – lub transsilvanske Alpach – jak to się nazywa. W przeciwnym razie, kraj jest stosunkowo górzysty, z mieszanką wzgórz i równiny.

Pozostają liczba kulturalnych zabytków z antycznej Grecji bykolonier, co jest ekscytujące atrakcje dla turystów zainteresowanych historią. Gry były najbardziej popularnych atrakcji w stolicy, Bukareszcie, na przykład Były dyktator Nicolae Ceausescu gigantomane Parlament Palace. Także wybrzeże Morza Czarnego oferuje kuszące plaże i luksus w tym w mieście Mangalia, który posiada odrębną grecki wygląd.

Główne lotnisko w Rumunii międzynarodowego lotniska Henri Coanda , położony 16 km na północ od centrum Bukaresztu .