Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Portugalia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Portugalia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Portugalia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Portugalia

Wynajem samochodu Portugalia

Wynajem aut Portugalia

Portugalia jest na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie i graniczy na północy i wschodzie do Hiszpanii .Wybrzeża kraju na zachodzie i południu Oceanu Atlantyckiego. Portugalia ma około 10,7 mln mieszkańców (2010).

Kapitał Lisbon znajduje zachód kraju, i ma 475.000 mieszkańców.Lizbona jest pięknie położony na północnym brzegu rzeki Tejo – około 15 km od Oceanu Atlantyckiego.

Inne duże miasta w Portugalii jest Porto (235 000 mieszkańców) i Amadora (182 000 mieszkańców).

Przyroda w Portugalii jest bardzo zróżnicowana, a rzeka Tejo – która dzieli kraj na dwie części – oznacza rozróżnienie górskiej scenerii północnej Portugalii i południowej Portugalii Plains. Daleko na południe, krajobraz turystyczna ponownie za kilka grzbietów wysokich, zanim spadnie ponownie w południe regionie Portugalii – Algarve. Poza kontynentem kraju Portugalia również wulkaniczne wyspy Azory i Madera na Oceanie Atlantyckim.

Portugalia jest również odwiedzane miejsce na wakacje. Wiele osób chce doświadczyć kultury Lizbony, który jest również znany z wielu muzeów i ich ciekawych budowli historycznych z klasztorów i twierdz. Do najbardziej popularnych celów turystycznych w inny sposób znaleźć się na wybrzeżu Algarve i wyspy Madera.

Główne lotnisko w Portugalii, Lizbona International Airport , położony tuż obok stolicy.Inaczej Lotnisko w Faro w Algarve i Madeira międzynarodowego lotniska w Funchal na Maderze głównych portów lotniczych dla wielu firm czarterowych.