Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Szczecin Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Szczecin Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Szczecin Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Szczecin Lotnisko

Wynajem samochodu Szczecin Lotnisko

Wynajem aut Szczecin Lotnisko

Szczecin-Goleniów „Solidarność” Airport (SZZ) położony jest na obrzeżach małej miejscowości Goleniów, 45 km na wschód od Szczecina .Istnieją dobre połączenia autobusowe z lotniska do miasta, jak Goleniów, Karlino, Płoty, Nowogard i Koszain. Szczecin jest głównym portem lotniczym obsługującym miasto, i istnieje transfer na lotnisko w związku z przyjazdu i wyjazdu. Cztery samochody firmy prezentowane są na lotnisku, to Hertz, Europcar, Sixt i Avis.

Lotnisko zostało zbudowane w 1956 roku w samym środku zimnej wojny, był w zasadzie lotnisko wojskowe. W ostatnich latach został odnowiony i ma dobre wyposażenie. W 2011 było 258 217passasjerer odwiedził Szczecin Airport, co oznacza spadek w porównaniu do roku poprzedniego.

Szczecin Airport posiada wycieczki czarterowe do Egiptu , a regularne loty do Londynu , Liverpoolu, Edynburgu , Dublinie , Oslo i Stavanger .Jest niski lotnicze Ryanair, który służy najwięcej miejsc.

Porty lotnicze mają kawiarnia, pub i bezcłowy sklep. Ponadto, może on dostarczyć biura kaplica, poczta, apteka, salon VIP, smøterom centrum i biura turystycznego. Jest to hotel 1 km od lotniska, to pilota Motel Hut.