Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Rzeszów Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Rzeszów Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Rzeszów Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Rzeszów Lotnisko

Wynajem samochodu Rzeszów Lotnisko

Wynajem aut Rzeszów Lotnisko

Rzeszów-Jasionka (RZE) to międzynarodowy port lotniczy położony w miejscowości Jasionka, 10 km od centrum Rzeszowa. Miasta są Kraków (160 km), Lublin (170 km), Lwów, Ukraina (170 km) i Koszyce, Słowacja (170 km).Są to autobusy między Rzeszów i lotnisko, jak również taksówki.Większość firm wynajmu samochodów są reprezentowane Auto Europa, Avis, honk, zoom i Aexpress.

Nowy terminal pasażerski został otwarty we wrześniu 2012 roku. W 2011 odwiedził 491 325 pasażerski terminal, wzrost o 8 procent w stosunku do roku poprzedniego.Najbardziej ruchliwych tras jest Warszawa .Tanie linie lotnicze Ryanair są ci, którzy mają najwięcej lotów z lotniska, w tym do Dublin i Londyn-Stansted .Lufthansa lata do Frankfurt .W pewnych porach roku, jest również związany z miejsc takich pozycji, New York .

Rzeszów Lotnisko posiada kilka kawiarni i restauracji, 3 sklepy, bankomaty, kantor wymiany walut, sale VIP oraz sale konferencyjne. Zabytkowy hotel Dwór Ostoya Rzeszów Airport znajduje się niecałe 2 km od lotniska.