Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Olkusz

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Olkusz. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Olkusz. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Olkusz

Wynajem samochodu Olkusz

Wynajem aut Olkusz

Olkusz to miasto w południowej Polsce, niedaleko granicy z Republiki Czeskiej i Słowacji , około 30 km na północny zachód od Krakowa.Ma 37.552 mieszkańców (2006) i jest głównym miastem w Olkuszu regionu.

Pierwsza pisemna wzmianka odnosi się do miasta jest od 1299 roku. Miasto zostało pierwotnie kontrolowane przez obywateli pochodzenia niemieckiego, a mieszkańcy byli przeważnie zamożni, ponieważ w obszarze blygruver. Również srebro tutaj.

Miasto leży nad rzeką Baba kolejnego Krakowsko-Częstochowskiej Highlands. Około 40 km na zachód od miasta jest miasto Częstochowa odwiedzany przez około pięć milionów turystów i pielgrzymów każdego roku. Pielgrzym jest Czarna Madonna z Częstochowy, zwany też Black Maria, przechowywana w Jasnej Górze w mieście i wielu cudów.

Blisko Krakowa , jednego z polskich miast najczęściej odwiedzanych, jest również centralny Olkusz.

Jeden z najbardziej znanych obrazów na świecie, które są wykorzystywane jako ilustracje zbrodni Holocaustu przez rabina Moshe Dayan w Hagerman, sędziego w Olkuszu, stawszy wyśmiewać i nadużywane przez niemieckich żołnierzy. Zdjęcie zostało później określone przez ludzi, którzy przeżyli wojnę i datowane na 31 w lipcu 1940 r., zwany też „krew w środę w Olkuszu»

Najbliższe główne lotnisko John Paul II International Airport Kraków-Balice , 39 km od centrum Olkusza, Polska.Innym ważnym lotnisko Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice , 51 km od hotelu.