Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Legnica

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Legnica. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Legnica. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Legnica

Wynajem samochodu Legnica

Wynajem aut Legnica

Legnica to miasto położone w zachodniej Polsce , na granicy z Niemcami i Czechami i ma siedzibę w województwie śląskim.Miasto liczy 104.178 (2009) mieszkańców i leży na brzegu rzeki Kaczawy.

Miasto znane jest wyjątkowym wydarzeniu historycznym, Bitwa Legnicia 09 kwietnia 1241. Mongołowie byli o inwazji na Europę Wschodnią, i spotkała się z chrześcijańskiej armii. Od 1945 do 1990 roku, w czasie zimnej wojny, miasto było siedzibą wojsk radzieckich w Polsce. Miał duży wpływ na życie w mieście i został podzielony na obszary Polski i ZSRR, ten ostatni często zamknięte dla społeczeństwa

Legnica jest znany przede wszystkim industrib, zwłaszcza miedzi i niklu branże ważne. Posiada również wiele zabytków. Wśród najbardziej interesujące są Piast średniowieczny zamek położony na północ od Starego Miasta i Lubiąż Abbot dom, w którym Muzeum miedzi. Stare Miasto w Legnicy ma wielki kwadrat z ratusza baroku.

Miasto jest znane z parków i ogrodów, i ma siedemset hektarów zieleni, głównie wzdłuż brzegów Kaczawy. Powierzchnia Tarninow jest szczególnie atrakcyjna.

W ostatnich latach został Legnica często używane jako filmowy filmów w wyniku jego zachowanym Gammelby z niemieckim architektury, blisko i niskich kosztów Niemcy.

Najbliższe lotnisko znajduje się we Wrocławiu lotnisko położony 75 km od centrum miasta.