Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Konin

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Konin. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Konin. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Konin

Wynajem samochodu Konin

Wynajem aut Konin

Konin jest miastem w Polsce na rzece Warcie w centrum kraju.Jest stolicą regionu Koni. Mieszkańców jest 80 618 (2006) mieszkańców.

Greenpeace wybrał miasto dla ustanowienia Stacji Ratownictwa klimatu w przededniu konferencji klimatycznej ONZ w Poznaniu w 2008 roku. Czteropiętrowy samowystarczalny świat energią została powołana przy wejściu do kopalni. Instalacja miała na celu podniesienie świadomości na temat uzależnienia Polski od węgla. Obecność Greenpeace został ogólnie dobrze przyjęty przez mieszkańców, którzy przybyli do udziału w działaniach i słuchać wykładów na temat sytuacji w zakresie środowiska.

Konin jest centrum obszaru, gdzie przemysł oparty jest na złóż węgla brunatnego. Istnieje również roślina aluminium, chemiczne i elektryczne przemysł i duże elektrociepłownie w sąsiedztwie

Miasto ma wiele historycznych budynków, jeden z nich jest Kościół gotycko-Bartłomieja z 1300 -, 1400-tych.

Najbliższe główne lotnisko Lodz Wladyslaw Reymont Airport, 117 km od centrum miasta.Poznań-Ławica znajduje się 130 km na zachód od Konina.