Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Gdańsk

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Gdańsk. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Gdańsk. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Gdańsk

Wynajem samochodu Gdańsk

Wynajem aut Gdańsk

Gdańsk (niem. Danzig) znajduje się w północnej Polsce , a dokładniej rzeki Wisła która wpada do Zatoki Gdańskiej.Samo miasto liczy około 457 tysięcy (2010), a wraz z okolicznych miejscowości Gdynia i Sopot, większych miast regionu z ponad 1 mln mieszkańców (“Tri-City”).

Gdańsk – razem Gdynia – główny port w Polsce, a porty w dwóch miastach są zarządzane jako całość.

Tradycyjnych gałęzi przemysłu, takich jak przemysł stoczniowy, petrochemiczny, przemyśle chemicznym i spożywczym są nadal ważne, ale od 1990 tam ar poddane istotnej restrukturyzacji innych gałęzi przemysłu, a wśród nowszych branżach wzrostowych są przemysł elektroniczny, technologia komputerowa, telekomunikacja, kosmetyki i farmaceutyki.

Gdańsk omówił po raz pierwszy w roku 980, i był Hanseatic w 1200s. W 1308 został zdobyty przez Krzyżaków. Od 1300 roku, a do 1945 roku miasto jest często określany przez jego niemieckiej nazwy, Danzig. Później miasto jest pod zmiennym regułę, ale od tego czasu 2 II wojna światowa była jednym z polskich miast najbardziej wpływowych.

Gdańsk są również ważnym centrum edukacyjnym i kulturalnym, z uniwersytetów, uczelni, instytutów badawczych, muzeum, opera, zoo itp.

Gdańsk był wcześniej znany z zabytków architektury. Po wielkim zniszczeniu podczas II wojny światowej, w większości dziś przebudowany. Obejmuje to Stare Miasto (Stare Miasto) z jego szczytowych domów od 1500-1700 oraz wąskie, kręte uliczki i piękne i imponujące Starego “Long Market”. Bogato zdobiony kościół Mariacki (zbudowany w latach 1343/02), w dużej części zniszczony w 1945 roku, jest jednym z największych w Europie (długość 105 m, szerokość 66 m, wysokość wieży 78 m). Miasto posiada również wiele innych wspaniałych kościołów. Konkretne struktury są również Krantor od 1411 z muzeum morskie i renesansowy ratusz w 1605, z 82-metrowej wieży.

Główną atrakcją turystyczną jest również stary Żuraw “Zuraw Stary” z 1300 roku, gdzie dziś znajduje się Muzeum Morskie.

Najbliższe lotnisko jest Gdansk Lech Walesa Airport , położony 12 km na północny zachód od miasta.