Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Gdańsk Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Gdańsk Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Gdańsk Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Gdańsk Lotnisko

Wynajem samochodu Gdańsk Lotnisko

Wynajem aut Gdańsk Lotnisko

Gdansk Lech Walesa Airport Airport (GDN) znajduje się 12 km na zachód od centrum Gdańska , a jego nazwa pochodzi od byłego prezydenta Polski Lecha Wałęsy.Lotnisko otrzymał obecną nazwę w 2004 roku, ale został otwarty 20 lat wcześniej.

Gdansk Airport przeszedł gruntowny remont w 1990, kiedy to również dostał nowy terminal. Z około. 2,2 milionów podróżnych w roku polskiej 3-ty Największy port lotniczy. Więcej polskich i zagranicznych linii lotniczych regularne loty do wielu miejsc w Europie, w tym do Oslo , Kopenhaga i Sztokholm .

Lotnisko posiada szereg udogodnień, w tym kilka restauracji, kawiarni i barów – i użyteczne sklepy. Lotnisko oferuje również pocztowe i usługi bankowe.

Aby dostać się z lotniska do centrum gdańskiego lotniska, można wybrać między szybkim autobusem, zwykłej lub taksówką. W przypadku późnych przyjazdów istnieje również oddzielny autobus do centrum miasta.

Jeśli chcesz wynająć samochód na lotnisku w Gdańsku, istnieje kilka międzynarodowych agencji wynajmu samochodów mają swoje biura na lotnisku – w tym Avis, Budget, Europcar, Hertz, krajowym i Sixt.

Nie ma hoteli w okolicy lotniska, ale zakres w okolicach gdańskiego lotniska jest zróżnicowane i dobre.