Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Chorzów

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Chorzów. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Chorzów. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Chorzów

Wynajem samochodu Chorzów

Wynajem aut Chorzów

Chorzów jest miastem, w Górnośląskim położony w południowo-zachodniej Polsce niedaleko granicy z Republiki Czeskiej i Słowacja .Miasto liczy 113.162 (2009) mieszkańców.

Miasto znane jest ważnym miastem przemysłowym. Kiedyś to było jednym z najważniejszych miast w tak zwanym øverschlesiske obszaru przemysłowego. To był największy polski Obszar Gospodarczy z dużym przemysłu wydobycia węgla, stali, chemiczny, produkcji i energii.

Ze względu na problemy środowiskowe i brak inwestycji jest znacznie przemysł ciężki został zamknięty w ciągu ostatnich 20 lat. Inne zostały odnowione. Dzisiaj przemysł, handel i obsługa jest coraz większą część gospodarki.

Silesian Kultura i Recreation Area jest duży obszar, który jest zarówno nadaje się do rekreacji i ma kilka atrakcji. To faktycznie obejmuje około 30% gruntów jest na 620 hektarów i jest największym parkiem w swoim rodzaju w Europie. W obrębie parku znajduje się dostawca dla wszystkich gustów i wieku. Tutaj Silesia zoo i wielki stadion dla obu imprez sportowych i kulturalnych. Znajdują się również korty tenisowe, centrum sportów wodnych, ogród różany, Planetarium, galerie i kompleks hotelowy mm.

Najbliższe główne lotnisko Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice położony 27 km od centrum miasta.Innym ważnym lotniskiem w pobliżu jest John Paul II International Airport Kraków-Balice 71 km od Chorzowa.