Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Polska

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Polska. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Polska. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Polska

Wynajem samochodu Polska

Wynajem aut Polska

Polska znajduje się w północno-wschodniej Europie, na południowym brzegu Morza Bałtyckiego. Graniczy z Niemiec, Czech , Słowacji , Ukrainy , Białorusi , Rosji i Litwy .Populacja szacowana jest na 38,2 milionów (2010), z czego 1,7 mln to mieszkańcy stolicy Warszawa .

Inne duże miasta w Polsce, Kraków (756.600 mieszkańców), Łódź 753 000 mieszkańców), Wrocław (633 000 mieszkańców), Poznań (561 000 mieszkańców) oraz Gdańsk (456.000 mieszkańców).

Duża część kraju znajduje się w północnej europejskiej lavsletten, rozciągający się od Uralu na wschodzie Holandii na zachodzie.Na południu znajdziemy jednak górskich Sudetów i Karpat, gdzie najwyższe szczyty rozciągające się na kilka tysięcy metrów wysokości. Ponad 1000 km długości Wisła przepływa przez kraj, i tradycyjnie jest “siłą napędową” kapitału Warszawa .

Stolica jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Polsce. To jest tradycyjna kultura z kilku muzeów, sal koncertowych i galerii. Jest także nocnych klubów i miasto handlowe. Architektonicznie jest to także ciekawe, a całość starego miasta jest powodem UNESCO.

Największy w Polsce i najważniejsze lotnisko Warsaw Frederic Chopin International Airport , położony 10 km na południe od centrum stolicy.Innego lotniska o dużym natężeniu ruchu są Gdansk Lech Walesa Airport .