Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Peru

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Peru. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Peru. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Peru

Wynajem samochodu Peru

Wynajem aut Peru

Peru to kraj położony w zachodniej części Ameryki Południowej do Pacyfiku. Granice Peru Ekwador i Kolumbia na północ, Brazylii i Boliwii na wschodzie i Chile w południe.Mieszkańców jest 30 135875 (2012) mieszkańców.Jak w większości krajów Ameryki Południowej jest oficjalnym językiem hiszpańskim. Kapitał jest Lima i Inków miał swoją Heartland w dzisiejszym Peru.

Peru jest różnorodne i ekscytujące krajów do odwiedzenia. Kraj ma wielkie dziedzictwo archeologiczne z prekolumbijskich kultur, szczególnie z Imperium Inków, a wiele z nich Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To jest najbardziej znaną atrakcją jest Machu Picchu, znany jako zaginionego miasta Inków, który jest pre-kolumbijskiej Inca miasta 2200 m w górach Urubambadalen. Machu Pichu w liście światowego nowego bulionu cuda.

Peru ma świetną kuchnię, gdzie jedna ze specjalności jest ceviche. Ma też piękne krajobrazy, począwszy od wybrzeża do majestatycznych Gór Andów, który porusza się po kraju z północnego zachodu na południowy wschód. Na wschodzie Amazonia.

Hiszpanie podbili Peru w 1531/33 i ustanowił Wicekrólestwa które obejmowały większość swoich kolonii Południowej Ameryki.Peru została uznana za niezależną republiką w 1821 roku.

Kapitał Lima jest bramą do kraju. Historyczne centrum z pięknymi kolonialnych budynków zostały zgłoszone jako światowego dziedzictwa. Istnieją muzea, niektóre pre-Hispanic archeologicznych jak Caral i szeroki zakres kultury i tradycji bogatych.

Cuzco było największym miastem i stolicą Imperium Inków, jest bardzo popularnym miejscem.

Innym musi jest Jezioro Titicaca jest najwyżej jezioro żeglowne na świecie 3812 metrów

W niedalekiej Chiclayo jest spektakularne znaleziska archeologiczne z czasów przed Inków jako Pana Sipan w Huaca Rajada i piramid w Tucume.

Miasto Arequipa, Colca Valley jest znany jako „White City” dla swojej pięknej architektury kolonialnej, kościoły i klasztory budowane w białego kamienia, który jest unikatowy dla regionu.

Jorge Chavez International Airport znajduje się 14 km od centrum Limy .

Destinasjoner