Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Norwegia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Norwegia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Norwegia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Norwegia

Wynajem samochodu Norwegia

Wynajem aut Norwegia

Norwegia jest na zachód od Półwyspu Skandynawskiego i ma około 4,9 mln mieszkańców (2011). Archipelag Svalbard i Jan Mayen wyspy na północnym Atlantyku również należy do Norwegii. Graniczy od wschodu Szwecja i Finlandia i Rosja w rejonie północno-wschodnim.Norwegia jest otoczona przez morze na północy, zachodu i południa Morza Barentsa, Morza Norweskiego, Morza Północnego i Skagerrak.

Norwegia jest podzielona na pięć regionów – Wschodniej, Południowej, zachodniej Norwegii, Trøndelag i Północna Norwegia.

Norwegia jest długi i górzysty kraj z dużych różnic wysokości – a najwyższym szczytem jest szczyt – który mierzy 2469 m. Norwegia ma też wielkie patio przybrzeżne rafy z licznych wysp dużych i małych, a na zachodniej krajobraz składa się z głębokich fiordów otoczone stromymi górami. Trøndelag ma bardziej falisty krajobraz, aw północnej Norwegii są zarówno do cięcia gospodarstwa i obszary górskie. Najdalej na północ w krajobraz Finnmark składa się głównie z płaskich równinach.

Istnieje 8 miejsc w Norwegii, która jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i przyciąga wielu turystów. To jest Bryggen Bergen (stare hanzeatyckie budynki drewniane), Urnes stavkirke z 1140, miasteczko Røros , rzeźby w Alta, Vega Islands w Nordland, Struve Geodetic Arc w Hammerfest, fiord Geiranger w coraz Romsdal i Nærøyfjorden w powiecie.

Oslo jest stolicą i największym – z około 607.000 mieszkańców (2011).Oslo jest głową fiord ma wiele popularnych atrakcji turystycznych – w tym głównej ulicy, Karl Johans Gate, Pałac Królewski, Frogner Park, Big Ben, Viking Ship Museum, National Gallery i Opera.

Główne lotnisko Norwegii jest Oslo Airport – Gardermoen , położone 60 km na północny wschód od stolicy.Inne główne międzynarodowe lotniska Bergen Airport – Flesland , Stavanger – Sola i Trondheim Airport – Værnes .