Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Hanowe

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Hanowe. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Hanowe. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Hanowe

Wynajem samochodu Hanowe

Wynajem aut Hanowe

Hanowe położony jest w północnej Niemiec a stolicą niemieckiej Dolnej Saksonii.Miasto leży nad rzeką Leine i ma około. 520.000 mieszkańców (2010). Hanowe jest głównym miastem przemysłowym w Dolnej Saksonii – a także centralnym punktem komunikacji.

Hanowe został założony około roku 900, i był członkiem średniowiecznym Hanzy. W okresie, w 1800 roku miasto było stolicą małego królestwa (o tej samej nazwie co miasto).

Jak w wielu innych miastach niemieckich były też stare miasto (Altstadt) w Hanowerze mocno zniszczony podczas 2-ga World War. Tylko kilka starych budynków zostały zrekonstruowane w oryginalnym stylu. Obejmuje to Altes Rathaus z 1400 i Marktkirche od 1300 roku. Istnieje jednak ogromna różnorodność nowoczesnych budynków w mieście. Jednym z nich jest Neues Rathaus w 1913 roku.

W roku 2000, EXPO miejsce w Hanowerze. W związku z tym, że podniósł kilka halach – i okresowo rozmieszczone różne dużą Booth i wykazuje tutaj, w tym Die Deutsche Messe Przemysł (CeBIT). W przeciwnym razie, Hanower oferuje wiele ciekawych muzeów i instytucji kulturalnych. Jednym z najważniejszych jest Teatr Landes, który także posiada dużą scenę operową.

Hanower to miasto z wielu parków i terenów zielonych. Wśród nich są Herrnhäuser Garten bardzo uczęszczane – być może przede wszystkim ze względu na wyjątkowo pięknym obiekcie baroku – który zawiera kilka spektakularne fontanny, rzeźby, jaskinie i małych zamków. Również Berggarten jest popularnym miejscem turystycznym, wyposażony zarówno pływanie i sporty wodne. I Eilen Ride-Forest jest ogród zoologiczny jest ważną częścią parku.

Coroczna impreza, która jest cechą charakterystyczną Hanowerze, jest „Schützenfest”. Jest to święto, które trwa przez dziesięć dni, zbierając wiele mieszkańców miasta wokół namiotów, ogródków piwnych i różnych imprez kulturalnych.

Najbliższe lotnisko jest Hanowe-Langenhagen Airport , położony 10 km na północ od centrum miasta.