Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Namibia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Namibia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Namibia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Namibia

Wynajem samochodu Namibia

Wynajem aut Namibia

Namibia to kraj w południowo-zachodniej części Afryki, wzdłuż wybrzeża Atlantyku. Kraj ma wspólną granicę z Angoli, Zambii , Botswany i RPA .Do roku 1990, część Namibia Republice Południowej Afryki. Namibia zajmuje powierzchnię 825.418 km ², z około 2,1 mln mieszkańców (2010), kraj jest stosunkowo słabo zaludniony. Kapitał Windhoek ma około 315.000 mieszkańców.

Inne duże miasta Walvis Bay Namibii, Keetmanshoop, Luderitz i Swakopmund. Krajobraz jest przeważnie suche i zdominowana przez pustynie, sawanny i gór, gdzie najwyższe szczyty sięgające do ponad 2300 m.

Wśród cudów Namibii muszą mieć ponad 100 lat Park Narodowy Etosha wymienione. Kolejnym popularnym miejscem turystycznym jest Twyfelfontein w regionie Kunene. Istnieje duże skały wyrzeźbione z około 2000 znaków, które jest datowane na okres kilku tysięcy lat – od ca. rok 1000 ADKr. i dalej w historii. Najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w stolicy Windhoek jest stary fort z końca 1800 roku. Istnieje również Muzeum Narodowe Namibii sama.

Główne lotnisko Namibii jest Hosea Kutako International Airport , położony 5,4 mil na wschód od stolicy.