Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Monako

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Monako. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Monako. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Monako

Wynajem samochodu Monako

Wynajem aut Monako

Monako, Księstwo i drugim na świecie najmniejszy kraj, położony na Riwierze Francuskiej (Cote d’Azur) – Mao w granicach Francji. Kraj polega głównie na obszarze miejskim. Monako, jest z bardzo skromnym zakresie tylko 2 km ², jeden z najgęściej zaludnionych krajów. Populacji jest ok.. 30000 (2010).

Monako składa się niemal wyłącznie z obszaru miejskiego, który jest stolicą tej samej nazwie. Obszar podzielony jest na cztery dzielnice („Quartiers”), Monako-Ville (Old Town), La Condamine (w porcie), Monte Carlo i Fontvieille.

Monte Carlo Jest to najbardziej prestiżowa i znana dzielnica Monako, znana z kasyn i plaż modne.Współczynnik Glamour w Monte Carlo jest bardzo wysoka. Duża część słynnego wyścigu Grand Prix Monako odbywa się w Monte Carlo.

Mały kraj ma dwa języki urzędowe: francuski i Monako – starożytny lokalny język należący do tej samej rodziny językowej, jak francuski i włoski.

Monako nie ma lotniska. Najbliższe główne lotnisko Nicea-Côte d’Azur International Airport w Francji .Jest to nieco ponad 20 km na zachód od Monako.

Destinasjoner