Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Malta

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Malta. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Malta. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Malta

Wynajem samochodu Malta

Wynajem aut Malta

Malta jest zarówno republiką i grupa wysp na Morzu Śródziemnym, która leży około 93 km na południe od włoskiej wyspie Sycylii.

Na głównej wyspie o tej samej nazwie, co Rzeczypospolitej ma powierzchnię 246 km2. Wzięte razem, Malta Powierzchni 316 km2. Ludności ogółem jest ok.. 400000 (2010), a najbardziej na żywo na głównej wyspie Malta.

Malta ma typowy klimat śródziemnomorski z łagodnymi zimami mokre i gorące, suche lata.

Stolica Malty Valletta , małe miasto portowe z ok.6500 mieszkańców – położone na wschodnim wybrzeżu głównej wyspy. Valletta ma wiele historycznych budynków, a miasto pełne jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Inne miasta w Malta jest St Julien i Slierne, które są popularne miejsca wakacyjne. Podobnie jest republiki drugą największą wyspą, Gozo .Turystyka oznacza wcale bardzo za finanse Malcie. Malta ma dwa języki urzędowe: maltański i angielski.

Wśród głównych atrakcji turystycznych w innych miejscach na Malcie możemy znaleźć kilka znaczących pozostałości kamiennych świątyń megalitycznych czasie – tj. z okresu 3000-2500 pne kr Są one uważane za jedyny na świecie. Największe kamienne bloki w jednym z kompleksów ważą nawet 19 ton. Istnieją również przykłady starożytnych świątyń z tego samego okresu – co jest wyryte w skale.

Tylko lotnisko w Malta – Malta International Airport – leżą na obrzeżach stolicy Valletta.