Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Malezja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Malezja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Malezja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Malezja

Wynajem samochodu Malezja

Wynajem aut Malezja

Malezja to kraj w południowo-wschodniej Azji, położone częściowo na półwyspie Azji kontynentalnej, a częściowo na północnym trzeciej wyspie Borneo. Jest to federacja składająca się z trzynastu krajów. Kapitał Kuala Lumpur Położony na północnym zachodzie kontynentu.Kilka małych wysp, również należą do tego kraju.

Graniczy kontynent z Tajlandii na północy i wyspą Singapur na południu, gdzie znajduje się most.Na Borneo istnieją granice do Brunei na północy, oraz do Indonezja w południe.Malezja jest mieszanką współczesnego świata i kraj rozwijający czyni ekscytujące miejsca przeznaczenia.

Populacja jest 28.859.154 (2011) mieszkańców.Malezja to społeczeństwo wielokulturowe. Podczas Malaje tworzą 52% większość, są także 27% chiński, 9% Indian i różne ugrupowania 13,5% „innych”, a 12% ludności autochtonicznej (Orang Asli). Dlatego też jest obfitość wyznań i religii, z islamu, chrześcijaństwa, buddyzmu, taoizmu, hinduizmu, a nawet szamanizm sikhizmu na mapie. Kraj był zarówno portugalskich i brytyjskich kolonii. Stało się niezależne od Wielkiej Brytanii w 1957 roku.

Malezja słynie z różnorodności biologicznej. Około dwie trzecie kraju jest objęty lasów deszczowych, część lasu ma 130 milionów lat.

Taman Negara National Park jest jednym z najstarszych lasów deszczowych tropikalnych na świecie. Ma ogromne drzewa, wodospady i jest rajem dla zagrożonych gatunków, takich jak tygrys słonia azjatyckiego, pantery i nosorożce. Z jego 4095 metrów, Mount Kinabalu, najwyższy szczyt na Borneo. Tioman Island to mała wyspa znajduje się na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Malajskiego. Wyspa otoczona jest licznymi białymi raf koralowych, co raj dla nurków. Malezji Najsłynniejszym miejscem na wakacje, Langkawi, archipelag 99 wysp. Najpopularniejsze plaże są jeden na zachodnim wybrzeżu z licznych restauracji i klubów nocnych.

Jedną z głównych atrakcji jest Petronas Towers w Kuala Lumpur, bliźniacze wieże na 403 metrów, który był najwyższy na świecie budynki, gdy zostały ukończone w 1998 roku, stan ten utrzymał się do 2004 roku. Są odbiciem religii muzułmańskiej Malezji.

Malezja ma osiem lotnisk. Największa jest Kuala Lumpur International Airport znajduje się 80 km poza Kuala Lumpur .