Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Macedonia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Macedonia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Macedonia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Macedonia

Wynajem samochodu Macedonia

Wynajem aut Macedonia

Macedonia jest krajem śródlądowym w centralnej Półwyspie Bałkańskim w południowo-wschodniej Europie. Granice państw Albania na zachodzie, Serbia i Czarnogóra w północnej, Bułgaria na wschodzie i Grecją na południu

Macedonia należała Republiki Jugosławii od 1944 r. i oświadczył, wraz z innymi krajami Bałkanów niepodległości w 1991 roku. Przystąpiła do Organizacji Narodów Zjednoczonych w 1993 roku. Kraj liczy 2 058532 (2011) mieszkańców.Językiem urzędowym jest język macedoński, a stolica kraju, Skopje.

64,7% populacji należy do macedońskiego Kościoła prawosławnego. Muzułmanie stanowią 33,3% ludności, a kraj ma piąty najwyższy odsetek muzułmanów w Europie. Kraj został poważnie destabilizację Kosowo Wojna w 1999 r., kiedy około 360.000 albańskich uchodźców z Kosowa, schronił się w tym kraju.

Macedonia jest jednym z ostatnich w Europie kraju nieodkrytych, naturalny raj gór, jezior i rzek. Istnieją trzy parki narodowe, Mavrovo, Galicica i Pelister i ponad 50 jezior i szesnaście gór wyższych niż 2000 m

Wśród historycznych ruin i idylliczne wioski, które pozostały praktycznie niezmienione od wieków, życie toczy się w innym rytmie. Kraj reprezentuje na Bałkanach jako fascynującą mieszankę macedońskim, albańskim, tureckie i śródziemnomorskie wpływy.

Miejsca, które warto odwiedzić w stolicy, twierdza Kale w starej części miasta Skopje, ważnym symbolem miasta. Tuż pod nim jest piękny, stary bazar z mnóstwem kawiarni i restauracji. Inne atrakcje to m.in. Kościół św uzdrowiskach z 1600, który ma bardzo specjalną architekturę, bo nie wolno było zrobić chrześcijańskie zabytki wyższe niż muzułmanina. Wbudowany Kurshumli jest przykładem świeckiej architektury islamu. Od słynnego Stenbro dostać jeden na głównym placu „Macedonia”, w którym 22-metrowa statua starożytnego macedońskiego lidera Aleksandra Wielkiego i największe centrum handlowe w mieście „ГТЦ” znajduje.Inne warte uwagi miejsca to Memorial House Matki Teresy i krzyż Millennium na szczycie góry Vodno. Krzyż jest 66 metrów i jest to największy krzyż, jaki kiedykolwiek zbudowano.

Skopje „Aleksander Wielki” Lotnisko znajduje się 17 km na południowy wschód od centrum miasta. a inny w Ohrid „Święty Paweł Apostoł lotnisko” (OHD).

Destinasjoner