Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Łotwa

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Łotwa. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Łotwa. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Łotwa

Wynajem samochodu Łotwa

Wynajem aut Łotwa

Republika Łotwy znajduje się w krajach bałtyckich strefy geograficzne, w szczególności na wschodnim brzegu Morza Bałtyckiego. Kraj ma wspólną granicę z Estonia , Rosja , Białoruś i Litwa .Łotwa zajmuje powierzchnię 64.589 km ² i liczy około 2,2 milionów (2010).

Stolica Ryga ma ponad 750 000 mieszkańców, leży w Zatoce Ryskiej (Morze Bałtyckie).Inne główne miasta to Liepaia i Daugavpils.Językiem urzędowym na Łotwie jest łotewski, a zbliżona do języka sąsiedniej Litwie.

Krajobraz na Łotwie charakteryzuje lavlandssletter i lasy. W przeciwnym razie kraj przecinają wielu mniejszych rzek i jezior. Największym z jezior, Lubań, ma powierzchnię 82 km2.

Najpopularniejsze turystycznego w stolicy Łotwy Rydze , gdzie stare miasto jest remis turystyczny.Także nowsze architektura jest znakiem miasta. Jest to szczególnie obszernym zbiorem budynków w centrum miasta, w charakterystycznym stylu secesyjnego notowane są na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Główne lotnisko Łotwy jest Ryga International Airport , położony na obrzeżach centrum stolicy.