Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Litwa

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Litwa. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Litwa. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Litwa

Wynajem samochodu Litwa

Wynajem aut Litwa

Republika Litewska znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego w geograficznych bałtyckich obszarowych. Kraj ma wspólną granicę z Łotwy , Białorusi, w Polsce i Rosji (Obwód Kaliningradzki).Litwa ma powierzchnię 65.300 km ² i liczy około 3,4 milionów (2010).

Stolica i największe miasto jest w Wilnie , która ma około 540.000 mieszkańców.Największe miasta to inaczej Kowno i Kłajpeda .Językiem urzędowym na Litwie jest język litewski, który jest zbliżony do języka sąsiedniej Łotwie.

Litu krajobraz jest przeważnie równinny i wzdłuż wybrzeża jest zdominowana przez deltach rzek i moreny. Zwłaszcza na południu są lasy, które składa się głównie z sosny.

Wiele z kraju najbardziej popularnych atrakcji są skoncentrowane w okolicach Wilna, który w 2009 roku miał status Europejskiej Stolicy Kultury. Do centrum miasta jest, ze względu na dobrze zachowaną architekturą historycznego, została wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1994 roku.

Główne lotnisko Litwy, Wilno International Airport , położony 7 km na południe od stolicy.