Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Liban

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Liban. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Liban. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Liban

Wynajem samochodu Liban

Wynajem aut Liban

Liban jest krajem na Bliskim Wschodzie, znajduje się na Morzu Śródziemnym i graniczy z Syrią na północy i wschodzie, a Izraelem na południu.Liban jest jednym z piętnastu krajów, które są określane jako „kolebki ludzkości!. Start do 4.143.101 (2011) mieszkańców w kraju, a jego stolicą jest Bejrut .Większość mówi po arabsku, ale francuski jest również szeroko. Wszystkie znaki drogowe i uliczne mają teksty w języku arabskim i francuskim.

Pomimo faktu, że Liban jest stosunkowo mały kraj, istnieją duże różnice klimatyczne od żyznej wsi wzdłuż Middelhavlet do suchego klimatu stepowego. Kraj jest górzysty, a dwa pasma górskie Liban i Anti-Libanu ma piki przy około trzech tysięcy metrów, co jest śnieżna zima.

Przed libańskiej wojny domowej (1975-1990), kraj przeżywał okres względnego spokoju i dobrobytu, napędzany przez turystykę, rolnictwo i bankowości. To przyciąga wielu turystów, tak, że kapitał Beirut był nazywany ” Paryż na Bliskim Wschodzie. ”

W wyniku utworzenia Izraela w 1948 roku, doszło do wielu konfliktów na Bliskim Wschodzie. W 1975 roku wybuchła wojna pomiędzy zachodnią, Izrael z dziećmi chrześcijan i radykalni muzułmanie w kraju.Pomiędzy rokiem 1978 a 1998, norweskie sił ONZ w południowym Libanie w ramach sił pokojowych ONZ w Libanie (UNIFIL) i (UNTSO).

Zamieszki dotknął turystykę, ale to zaczyna być ponowny wzrost. W 2009 rankingach Nowy Jork Times Beirut na szczycie z najlepszych miejsc na całym świecie, ze względu na jego wyjątkową nocnego i gościnności.Zróżnicowanej populacji Libanu, składa się z różnych grup etnicznych i religijnych, przyczyniły się do dalszego kraju festiwali, stylów muzycznych i literackich, jak również wyśmienitą kuchnię.

Główne kierunki, które są na ruinach UNESCO w Anjar położonych w dolinie Bekaa. Lista Światowego Dziedzictwa jest także Byblos to idylliczne miasteczko na Morzu Śródziemnym. Ten pochodzący z 8000, 7000 fNZ jest Babylos uważane za najstarsze nieprzerwanie zamieszkane.

Muzea, że warto odwiedzić Muzeum Narodowe w Bejrucie z eksponatami około 100.000 obiektów, wiele z czasów prehistorycznych i średniowiecza. Gibran Museum pierwotnie klasztor Bsharri, został przekształcony w muzeum na cześć kraju światowej sławy artysta, pisarz, poeta i teolog Gibran Khalil Gibran (1883 – 1931)

Beirut-Rafic Hariri International Airport , dawniej Beirut International Airport, położony 9 km od Bejrutu i działa wyłącznie handlowy port lotniczy w kraju.

Destinasjoner