Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Kosowo

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kosowo. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kosowo. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kosowo

Wynajem samochodu Kosowo

Wynajem aut Kosowo

Kosowo znajduje się w południowo-wschodniej Europie, na Bałkanach i ma około 1,8 mln mieszkańców (2010). Graniczy Serbia na północy i wschodzie, Macedonią na południu, Albania na południowy zachód, i Czarnogóra na zachód.

Kosowo było dawniej częścią Federalnej Republiki Jugosławii i miał niejasne krajowego statusu – ale kraj zadeklarował w 2008 roku jako niezależna republika.

Kapitał jest Priština , i ma około 700.000 mieszkańców.Inne duże miasta Mitrovica Kosowa, Prizren i PEC. A popularne miasta turystyczne są Brezovica, która jest typowa kurort zimowy.

Wśród wielu kosowskich skarbów kultury i atrakcji turystycznych są cztery zachowane Serbski klasztory bizantyńskiej architektury – z których wszystkie są na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W przeciwnym razie, kultura jest pod silnym wpływem albańskiej tradycji. Kraj ma dwa oficjalne języki: albański i serbski.

Kosowo ma zróżnicowany krajobraz, ale duża część kraju zdominowana jest przez wzgórza i góry, w tym najwyższy szczyt jest około 2650 metrów.Kraj ten ma większą liczbę mniejszych jezior i rzek.

Kraju główne lotnisko jest Priština International Airport, który znajduje się na obrzeżach stolicy.

Destinasjoner