Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Kanada

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kanada. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kanada. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kanada

Wynajem samochodu Kanada

Wynajem aut Kanada

Kanada jest – z wyjątkiem Alaski – północna część kontynentu północnoamerykańskiego.W obszarze IT jest drugim największym na świecie kraju (niemal 10 mln km2) – podczas gdy liczba ludności wynosi około 33 mln EUR (2010), co oznacza, że ​​ludzie w różnych częściach kraju żyją stosunkowo rozproszone. Kanada jest administracyjnie podzielony na 10 prowincji i 3 terytoriów.

Stolicą jest Ottawa (ca.825 000 mieszkańców), ale więcej miast są większe – w tym Toronto (największy), Montrealu i Calgary .Inne ważne miasta to Québec i Vancouver .

Kanada jest krajem dwujęzycznym, gdzie około 62% populacji ma angielskiego jako języka ojczystego, podczas gdy ca. 25% po francusku. Reszta mówi jeden z kilku języków mniejszości. Francuski jest dominujący w prowincji Quebec.

Północy kraju istnieje kilka dużych wysp, a gdy brzeg wokół nich i dodaje wybrzeżu kontynentalnej Kanady w tym kraju jest całkowita linia brzegowa prawie 100 000 km.Odpowiada to prawie 2,5 razy obwód Ziemi na równiku. Znaczna część kraju jest pokryta w inny sposób przez jeziora i lasy.

Zachodzie kraju, znajdziemy potężne Góry Skaliste Góry (który nadal na południe przez USA ), a nowoczesne ośrodki narciarskie są tu wśród najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Kanadzie.W przeciwnym razie kraj może zaoferować wiele wspaniałych parków narodowych. Niektóre z nich znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Kanada jest największym lotniskiem i głównym lotniska Toronto Pearson International Airport .W przeciwnym wypadku, duże lotniska międzynarodowe również Vancouver i Calgary .