Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Tokyo

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tokyo. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tokyo. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tokyo

Wynajem samochodu Tokyo

Wynajem aut Tokyo

Tokio jest Tokyo Bay na południowym wybrzeżu wyspy Honsiu – i Japonia kapitału i gospodarczy.Tokio ma w sumie 13 mln mieszkańców (2010). Biorąc jednak cały region miejski, takie jak obejmuje również miasta Kawasaki i Jokohamy, populacja wzrosła do prawie 40 milionów – co największy na świecie obszar metropolitalny.

Miasto Tokio ma oczywiście mnóstwo atrakcji do zaoferowania, więc musisz po prostu wspomnieć o niektórych z najważniejszych. Wśród najważniejszych instytucji kultury za Muzeum Narodowe w Ueno Park, ogromny Biblioteki Narodowej i Muzeum Historyczne Edo Tokio. W przeciwnym razie miasto ma kilka teatrów – w tym Teatrze Narodowym Kokuritso-Gekijo i słynnego teatru Kabuki, który jest miejscem premier Japonii na ponad 400 lat starej formie teatralnej Kabuki.

Kiedy przychodzi do historycznych budynków, Imperial Palace od 1912 jednym z najbardziej znanych. Popularne atrakcje turystyczne znajdują się również Sanktuarium Meiji shintoistiske od końca 1800 roku i starożytnej buddyjskiej świątyni Asakusa Kannon. Popularne i tourist przyjazny budynek niedawnej daty jest 333-m Tokyo Tower, gdzie można uzyskać fantastyczny widok na dużej części obszaru metropolitalnego.

Największą atrakcją dla rodzin jest Tokyo Disneyland, położony jest na wschodnich obrzeżach miasta – i powinno się robić zakupy w Tokio, należy wybrać się do Tokio. Jest to obszar, gdzie ekskluzywne butiki i gourmetrestaurenter praktycznie kolejce. Jednakże istnieją również o wiele mniej kosztowne centrów handlowych w Tokio.

Stolica Japonii jest tak wielka, że ​​prawie piersiach. To może być dobry, aby zrelaksować się w jednym z wielu parków narodowych, które są głównie zlokalizowane w zachodniej i południowej części miasta.

Najbliższe lotnisko jest Tokyo International Airport – Haneda , położony około 15 km na południowy zachód od centrum Tokio.Jest największym portem lotniczym w Japonii – i służy prawie 70 mln pasażerów rocznie. Lotnisko jest aktualnie używany głównie dla lotów krajowych. Międzynarodowy ruch jest w dużej mierze przejęte przez Narita International Airport, położony około 60 km na północ od Tokio.