Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Tokyo Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Tokyo Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Tokyo Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Tokyo Lotnisko

Wynajem samochodu Tokyo Lotnisko

Wynajem aut Tokyo Lotnisko

Były międzynarodowy port lotniczy – Tokyo International Airport – Haneda – (HND) jest około 15 km na południowy zachód od centrum miasta.Mimo to nadal w Japonii największym lotniskiem, obsługi prawie 70 mln pasażerów rocznie – to międzynarodowy ruch dziś w dużej mierze przejęte przez Narita International Airport (NRT), ok. znajduje. 60 km na północny wschód od Tokio .Stanowi około 32 mln pasażerów rocznie.

Jedynymi stałymi zamorskie trasy z lotniska w Tokio – Haneda są Paryż i Londyn i Tokio mają stałą liczbę miejsc na całym świecie.Wiele międzynarodowych linii lotniczych loty do iz Narita, lotnisko jest także bazą dla Japonia -firma All Nippon Airways, Delta Air Lines, Japonia Airlines, Nippon Cargo Airlines i United Airlines.

Lotnisko Tokio – Haneda ma dwa duże terminale z szeregu udogodnień. Tu jest dobre zaplecze konferencyjne oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu, a dla rodzin z dziećmi, są też place zabaw zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. W obu terminali znajdują się również liczne restauracje, kawiarnie i sklepy (w tym cła darmo). Istnieje dziesięć hoteli na lub w pobliżu lotniska, a wszystkie oferty transportu autobusowego.

Możliwości transportu z lotniska do centrum Tokio jest bardzo dobra, i można wybrać pomiędzy kolejowym, autobus, autobusem lub taksówką.Jeśli chcesz wynająć samochód w Tokio, istnieje wiele agencji wynajmu samochodów na lotnisku – zarówno japońskich i międzynarodowych – w obu budynkach terminali. Niektóre z nich są Avis, Hertz, Budget, National, Nippon, Japaren, Toyota, Mazda i Nissan.