Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Osaka

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Osaka. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Osaka. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Osaka

Wynajem samochodu Osaka

Wynajem aut Osaka

Osaka znajduje się na południowym wybrzeżu wyspy Honsiu, Osakabukta. Dzięki 2,7 miliony mieszkańców (2010) jest w Japonii trzecie największe miasto. Osaka jest także centrum kraju drugiego największego regionu przemysłowego, Hanshin który obejmuje również miasta Kobe , Amagasaki, Kishiwada i Nishinomiya.Ponadto, starożytnej stolicy Japonii Kyoto znajduje się w sąsiedztwie tego obszaru. Hanshin stoi na piątą całkowitej japońskiej produkcji przemysłowej.

Osaka jest również ważnym węzłem komunikacyjnym, a także znaczący port i handel. Ponadto, istnieje kilka uniwersytetów i college’ów tutaj.

Już w 600s nie było rynku, gdzie dziś znajduje się w Osace, w średniowieczu był znany pod nazwą Maniwa. W 1909 r. miasto było ofiarą pożaru katastrof, gdzie znaczna część miasta została położona w popiele. Również w czasie 2 World War II, części miasta zniszczone. Ogólnie jednak odbudowane, a Osaka jest dziś nowoczesnym miastem. Stary układ urbanistyczny jest zachowana, a niektóre specyfiki miasta Osaka, wszystkie kanały, co jest wynikiem tego miasta został wybudowany w delcie rzeki.

Inaczej Osaka jeden z najwybitniejszych japońskich miast kultury, gdzie zwłaszcza sztuki teatralne w wielu formach, prowadzona. Ponad 300-letnia tradycja, marionetka „Bunraku” muszą być szczególnie wymienione. Lalki wykorzystywane są w pełni ludzkiej wielkości, a Osaka posiada specjalną scenę tylko dla tego typu teatru – Teatr Narodowy Bunraku. Formularz ten teatr od 2003 roku był na liście światowego dziedzictwa UNESCO, jako szczególnie godne zachowanie kultury wypowiedzi.

Osaka posiada również kilka architektonicznych klejnotów, aby pokazać. Oprócz kilku Shinto i buddyjskich świątyń są Osaka Castle, jeden z miejskich najdumniejszych budynków. Został zbudowany w 1583 roku i jest uważany za symbol Osace. Jeśli szukasz całkowicie prawdziwego japońskiego doświadczenia kulturowego, można wziąć 1 ½ godziny jazdy do góry południowy wschód od Osaki. Gdzie jest stary, malowniczy Chihayaakasha wieś na ponad 1100 m npm.

Osaka jest świetnym miastem na zakupy z kilku centrów handlowych. Jednym z najbardziej popularnym miejscem dla zwiedzających w tym względzie Ebisubashiuji zakupy arcade. A jeśli chcesz cieszyć się japońskie tradycje smakoszy, wiele możliwości dowolnego miejsca w centrum miasta.

Najbliższe lotnisko jest Kansai International Airport, położony około 50 km na południowy zachód od centrum miasta.