Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Nagasaki

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Nagasaki. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Nagasaki. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Nagasaki

Wynajem samochodu Nagasaki

Wynajem aut Nagasaki

Nagasaki znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy Kyushu, i jest stolicą prefektury o tej samej nazwie. Nagasaki ma ponad 450.000 mieszkańców (2006), i to przede wszystkim ważny port i miasto przemysłowe – w którym pisarz są częścią przemysł ciężki, stocznie i firmy przetwórstwa rybnego. Miasto ma swój uniwersytet, a także diecezja katolicka.

Nagasaki miał status miasta od 1568, i było nieco ponad 200 lat (1639/59) był jedynym japońskim miastem portowym, które było otwarte dla handlu z Chinami i Holandią .

Nagasaki inny znany, będąc celem jednego z dwóch bomb atomowych spadła na Japonii w sierpniu 1945 roku (inne spadły, jak wiadomo, na Hiroszimę).To spowodowało ogromne zniszczenia. Prawie 40.000 osób zginęło, a jak wielu rannych. Więcej niż jedna trzecia miasta była w ruinie.

Nagasaki zostało całkowicie odbudowane po wojnie, ale z większych zmian. Niektóre z gruzów pozostała jako pomniki, a w stosunku do któregokolwiek z nich zostały zbudowane własne muzeum bomby atomowej. Jest obecnie jednym z głównych atrakcji miasta najczęściej odwiedzanych. Wewnątrz katedry łamanego Urami był szefem jednej formy Marii znaleźć. To później montowane w nowym kształcie, i w 2005 r. – 60. rocznica bomby atomowej – umieścić go w kaplicy odbudowanej katedry.Kaplica nosi nazwę „Matka Boża z bomby atomowej.”

Inne atrakcje to Nagasaki Garden Clover z pięknymi schodami, stawy i fontanny. Znajduje się na południowym zboczu śródmieścia. Można też wybrać się kolejką linową do 333-metrowej góry Inasa-yama, a otrzymasz fantastyczny widok na Nagasaki i okolic. Ponadto estakada powiat Dejima Wharf jest warte odwiedzenia. Pierwotnie był holenderski punkt handlowy, ale dziś jest wiele restauracji, barów, galerii i sklepów.

Najbliższe lotnisko jest Nagasaki Airport, znajduje się 18 km na północny zachód od centrum miasta.