Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Kyoto

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kyoto. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kyoto. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kyoto

Wynajem samochodu Kyoto

Wynajem aut Kyoto

Kyoto znajduje się na wyspie Honsiu, na południowym końcu Biwasjøen.Odległość na południowy zachód od sąsiedniego miasta Osaka jest około 50 km – i Kioto są w dużej mierze wzrosła wraz z Osaka .Miasto liczy prawie 1,5 milionów (2006).

Kioto jest uważane za centrum sztuki japońskiej, a miasto jest szczególnie znana z jedwabiu tkania i produkcji porcelany, srebra, emalii, itp. – które mają ogromny rynek zarówno w Japonii i międzynarodowym.Silk fabryki tkackie można śledzić jego historię aż do czasu kiedy został założony w Kyoto 794 rnekr Miasto, które ponosi pewną odrobinę chińskich wpływów, od jego powstania do 1868 – to ponad 1000 lat – stolica Japonii i siedziba rodziny cesarskiej.

Kioto jest również znany jako jeden z głównych ośrodków bankowości i finansów, ale również klucz utdanningsby z kilku uczelni – w tym Kyoto University i University Doshisha (oba założone w drugiej połowie 1800 roku), a także kilka buddyjskich uniwersytetów.

Wśród architektonicznych cudów miasta znajduje się kilka starych piękny budynek w tradycyjnym japońskim stylu – w tym Old Imperial Palace. Również Nijo Zamek z 1603 powinny być wymienione, który jest jednym z najbardziej znanych zamków w Japonii w tym okresie.

W przeciwnym razie, wiele zachowanych świątyń w Japonii największych atrakcji turystycznych. Są one częścią historycznego Kioto, który w całości został uznany za światowego dziedzictwa UNESCO w 1994 roku. Wśród głównych atrakcji są shintoistiske Kamo-wakeikazuchi Temple z 678 rneKr, Buddyjskie świątynie, Kiyomizu-dera z 1633 (datowany na 700 rne), od 952 Daigoji i Kinkauji („Złoty Pawilon”) z 1397 -. Oprócz wspaniałej Moss Park Saihoji. Kyoto zawierają także wiele ciekawych muzeów i innych instytucji kulturalnych.

Co wiele osób zapewne przede wszystkim łączy Kioto z dzisiaj jest tak zwany protokół z Kioto w sprawie redukcji emisji gazów cieplarnianych (przyjęte w 1997).

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Kansai International Airport poza Osaka, która jest ok.. 110 km na południowy zachód od Kioto.