Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Kobe

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kobe. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kobe. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kobe

Wynajem samochodu Kobe

Wynajem aut Kobe

Kobe znajduje się na wyspie Honsiu Osakabukta i jest stolicą prefektury Hyogo. Odległość wschód do sąsiednich Osaka jest ok.. 30 km – wraz z Kobe i Osaki i kilku mniejszych miast w okolicy miejskich i przemysłowych regionu HANSHIN.Ludność Kobe jest ok. 1,5 mln (2006).

Kobe jest jednym z największych na świecie portów. Duże części obiektu portowego, a część przedsiębiorstw przemysłowych znajdujących się na składowisku w Osakabukta. Teren portu, który został poważnie uszkodzony w czasie trzęsienia ziemi w 1995 roku, później został odbudowany. W sumie prawie 6500 mieszkańców zmarło z Kobes w tym trzęsienia ziemi.

Nowoczesne miasto Kobe został założony w 1889 jako port dla Osaka, ale już na 200 wneKr. istniała osada w tej dziedzinie, a krótki okres na koniec 1100S był centrum administracyjnym Japonii tutaj.

Kobe jest inaczej utdanningsby – z kilku uniwersytetów i innych instytucji szkolnictwa wyższego. Istnieje także norweskiego Marynarzy Kościół w mieście.

Wśród wielu atrakcji istnieje kilka dużych parków i wielu muzeów – w tym Muzeum Techniki, Muzeum Morskie i multimedialne muzeum Hanshin Awaji Daishinsai Kinen, powstała w pamięci wielkiego trzęsienia ziemi w 1995 roku. Również Muzeum Sztuki Hyogo Kenritsu Bijutsukan jest popularnym miejscem turystycznym. Mieści się on w zabytkowym budynku z betonu, zaprojektowany przez znanego japońskiego architekta Tadao Ando. Muzealna wystawa stała zawiera utwory 20. wieku najsłynniejszych japońskich malarzy.

Z północnej części centrum miasta prowadzi trzy kolejek linowych do góry Rokko Mountain, gdzie można podziwiać wspaniały widok na miasto. Na odwrotnej stronie góry jest tradycyjnym terenem rekreacyjnym Arima Onsen, małe miasto, które składa się z labiryntem uliczek i domów tradycyjnych – w uzupełnieniu do gorących źródeł, które mówi się, że działanie lecznicze.

Najbliższe lotnisko jest Kobe Airport, położony jest na sztucznej wyspie około. 8 km na południe od miasta.