Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Chiba

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Chiba. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Chiba. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Chiba

Wynajem samochodu Chiba

Wynajem aut Chiba

Chiba stolica japońskiej prefekturze Chiba – w szczególności we wschodniej części wyspy Honsiu. Miasto ma nieco poniżej 1 mln mieszkańców (2010). Znajduje się 40 km na południe od Tokio , jest często uważana za przedmieście stolicy.Chiba, która miała prawa miejskie od 1921 roku, jest jednym z portów japońskich najważniejszych. Jest dobrze znany za najdłuższy na świecie zawieszone jednotorowe (całkowita długość 15.2 km), który ma swoją własną prezentację w Księdze Rekordów Guinnessa.

Jeden z Chiba jest najbardziej znany, jest głównym obszarem badań dla roślin i krajobrazów, Kemigawa Arboretum – i największym na świecie wysypisko śmieci na małże i małże, Kasori. Obejmuje on powierzchnię 134.000 m2 całość. Miasto ma też jednego z centrów największych i najbardziej popularnych japońskich Konwencji – Makuhari Messe.

By atrakcji inaczej Chiba Zoo wymienione. Jest szczególnie znany z Red Panda Futa. Nieco poza centrum jest w Japonii najdłuższy człowieka plaża, plaża Inage. Jest to popularne miejsce zarówno dla mieszkańców jak i turystów.

Najbliższe lotnisko jest Narita International Airport , położony około 25 km na północny wschód Chiba – i to jest również jednym z portów lotniczych obsługujących Tokio .