Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Aomori

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Aomori. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Aomori. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Aomori

Wynajem samochodu Aomori

Wynajem aut Aomori

Aomori jest stolica japońskiej prefekturze Aomori, umieszczonego na Mutsu Bay w północnej części wyspy Honsiu. Miasto liczy około 300.000 mieszkańców (2010). Aomori została włączona jako miasto w 1898 roku.

Nastąpił osada tutaj od czasów prehistorycznych, a archeolodzy poczynili wiele ekscytujących odkryć w tej dziedzinie. Sannai-Maruyama Ruins nieco na południowy zachód od miasta, datowany na około 4000 lat pne Kr. – A to jedna z głównych atrakcji miasta.

Inaczej Asamushi, położony 14 km na północny wschód od miasta, popularnym miejscem turystycznym. Tutaj źródła ciepła (zwane „onsen” w języku japońskim), a także dobre kąpielowych. Obszar ten jest również Asamushi Aquarium, który ma imponujące rozmiary. Można go przedstawić bogactwo różnych ryb i organizmów morskich – oprócz wydr morskich, lwy morskie, foki, delfiny i pingwiny. Jest też park rozrywki w tym samym obszarze.

W Aomori jest inaczej tablica muzeów – w tym muzeum sztuki, muzeum ludowe i regionalne muzeum sztuki ludowej. Także świątynia buddyjska Seiryu-ji należy wymienić wśród atrakcji. Na zewnątrz świątyni wynosi 21 m wysokości posąg Buddy.

Każdego roku na początku sierpnia, duży Aomori Nebuta Festival, który przyciąga tłumy z całej Japonii .

Najbliższe lotnisko jest Aomori Airport, położony 14 km na południe od miasta.