Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Jamajka

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Jamajka. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Jamajka. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Jamajka

Wynajem samochodu Jamajka

Wynajem aut Jamajka

Jamajka to wyspa w Major Antyli, i jest trzecim co do wielkości wyspa na Karaibach, po Kubie i Hispanioli. Wyspa liczy 2.889.187 mieszkańców (2012).Stolicą jest Kingston , która ma jeden z największych naturalnych portów na świecie, Kingston Harbour.

Krzysztof Kolumb był pierwszym Europejczykiem, który przyszedł na Jamajce w 1494 roku. Wyspa była kolonią brytyjską 1665/62, i jest dziś częścią Wspólnoty Brytyjskiej z Queen Elizabeth II jako formalnego napowietrznych. Językiem urzędowym jest język angielski, ale najczęściej są patwa, kreolski słownictwa głównie z języka angielskiego.

Atrakcje turystyczne na wyspie to Dunn River Falls w St Ann, YS Falls w St Elizabeth, Blue Lagoon w Portland i Port Royal. Najpiękniejsze plaże znajdują się na północnym i zachodnim wybrzeżu wyspy. Wyspa ma mnóstwo dzikich zwierząt, i tam są również krokodyle i niebezpieczne węże. W ciągu ostatnich lat, stworzyła kilka rezerwatów przyrody.

Klimat na Jamajce jest tropikalny, z pogody gorący i wilgotny, chociaż wyższe regiony śródlądowe są bardziej umiarkowany. Najwyższym szczytem jest Blue Peaks Mountain, który znajduje się 2256 metrów nad poziomem morza. Niektóre obszary na południowym wybrzeżu wyspy, takie jak Liguanea Plain i Pedro Plains, jest stosunkowo suche. Jamajka leży w pasie huraganów na Oceanie Atlantyckim.

Jamajka posiada jedną z najwyższych stóp morderstw na świecie od wielu lat, według szacunków ONZ. Wielu działaczy praw człowieka nazywają Jamajka „najbardziej homofobicznych miejsce na ziemi.” 90,9% mieszkańców Jamajki jest afrykański tło, ale to wciąż biały klasy wyższej, który dominuje.

Kraj jest znany ze swojej muzyki ze znanym muzykiem reggae Boba Marleya do naruszenia. Ska, Mento, Rocksteady, Dub, a ostatnio, dancehall i ragga, gatunki muzyczne, wszystko pochodzi z wyspy. Ian Fleming, który mieszkał na Jamajce, wielokrotnie wykorzystywany wyspy jako inspiracji do powieści o Jamesie Bondzie.

Jamajska kuchnia znana jest za pomocą specjalnej mieszanki przypraw. Jamajka jest również domem dla Red Stripe piwa i jamajska Blue Mountain Coffee.

Wyspy największym lotniskiem, Sir Donald Sangster International Airport, położony w centrum kurortu Montego Bay .Inne główne lotniska są Norman Manley w Kingston i Iana Fleminga w Boscobel, Saint Mary Parish.