Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Izrael

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Izrael. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Izrael. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Izrael

Wynajem samochodu Izrael

Wynajem aut Izrael

Izrael, z jego stosunkowo małej powierzchni około 20 000 km2, jest krajem na Bliskim Wschodzie, z wybrzeża nad Morzem Śródziemnym.Na północy kraju, od Liban , na wschód przez Syrię i Jordanię – i na południowy-zachód w kierunku Egiptu .Ponadto, są terytoria palestyńskie na Zachodnim Brzegu iw Strefie Gazy, która jest częściowo zajęte przez Izrael w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Ludność Izraela wynosi około 7,3 milionów (2010) – większość z nich to Żydzi.

Jerozolima (725.000 mieszkańców) jest formalna stolica Izraela, ale status jest kwestionowana.W praktyce, jest to nadmorskie miasteczko Tel Aviv który służy jako centrum administracyjnego.Inne ważne miasta to Haifa i Eilat .

Krajobraz w małym kraju, jest bardzo zróżnicowany z równiny wzdłuż wybrzeża i gór i wzgórz w głębi lądu. Istnieje również kilka jezior, w tym słynnego Dead Sea – znane z bardzo wysokim zasoleniu.

Największy w kraju atrakcją turystyczną jest Jerozolima , miasto święte dla wszystkich trzech religii świata: judaizm, chrześcijaństwo i islam.Tutaj możesz odwiedzić wiele ważnych zabytków religijnych – w tym Ściana Płaczu, Grób Święty i Meczet Al Aqsa. W przeciwnym razie, Eilat, na czele z Morza Czerwonego – magnesem turystycznym, z licznymi plażami.

Główne lotnisko Izraela jest Ben Gurion International Airport , który znajduje się poza Tel Awiwie .