Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Islandia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Islandia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Islandia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Islandia

Wynajem samochodu Islandia

Wynajem aut Islandia

Islandia jest drugim co do wielkości wyspa w Europie i republiki w północnej części Oceanu Atlantyckiego, pomiędzy Norwegią i Grenlandii.Pomimo jego obszarze 103.000 km2, nie więcej niż około wylądować 307.000 mieszkańców (2010).O 120 000 z nich mieszka w stolicy Reykjaviku. Inne obszary są Kópavogur, Hafnafjordur i Akureyri.

To jest po prostu, że są zamieszkane wybrzeża, gdyż wnętrze wyspy zdominowany jest przez góry, wulkany i lodowce lavaørkener. Coast Islandzki charakteryzuje fiordy, góry we wnętrzu wzrasta do około 2000 metrów. Najwyższym szczytem jest Hvannadalshnúkur (2 110 m.).Niektóre z wulkanów w Islandii są coraz bardziej aktywni. Najbardziej znanym jest Hekla i Katla. Lodowiec Vatnajökull to drugi największy lodowiec w Europie. Wystarczy Austfonna na Svalbardzie jest większa. Ma powierzchnię ponad 8000 km2.

Jedną z największych atrakcji turystycznych w Vatnajökull na Islandii Parku Narodowego. Popularna jest woda tryskająca gorąca Geysir wiosna, znajdujący się w Haukadalur (gdzie znajduje się również park narodowy). Również Vikings old stuff gdzieś Thingvellir wspomniano – który znajduje się na liście UNESCO światowego dziedzictwa.

Główne lotnisko Islandii jest Keflavik International Airport – znajduje się około 50 km na południowy zachód od stolicy.