Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Irlandia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Irlandia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Irlandia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Irlandia

Wynajem samochodu Irlandia

Wynajem aut Irlandia

Irlandii (Eire) jest duża wyspa położona na zachód od Wielkiej Brytanii, a większość wyspy jest Republika o tej samej nazwie. Reszta – Irlandia Północna – jest częścią Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Kraj liczy 4,5 milionów (2010) i powierzchni około 70 000 km2.

Stolica Irlandii jest Dublin , który ma około 1 mln mieszkańców.Inne ważne miasta to Cork (ok. 120.000 mieszkańców), Limerick (ok. 86 000 mieszkańców) i Galway (ok. 65 000 mieszkańców).

Irlandia charakteryzuje pagórkowaty krajobrazu, niektóre z góry osiągając do około 1000 m wysokości. Ze względu na duże trawiaste równiny zwane Irlandia często „zielona wyspa”. W kierunku zachodnim Ocean Atlantycki do Irlandii i na wschód od Morza Irlandzkiego.

Wśród zabytków Irlandii wiele skarbów sztuki i kultury – i kapitał Dublin słynie z dobrze zachowaną architekturą z 1700 – i 1800-tych, w tymDublin Castle. Inaczej Dublin żywy utelivsby – słynie z wielu pubów.

Główne lotnisko Irlandii jest Dublin International Airport , które jest ok.. 12 km poza stolicą.Inne ważne lotniska międzynarodowe są Lotnisko Cork i Shannon .