Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Indonezja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Indonezja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Indonezja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Indonezja

Wynajem samochodu Indonezja

Wynajem aut Indonezja

Indonezja to archipelag składający się z 17 wysp, 506 położonych w Azji Południowo-Wschodniej między Australią i Azji kontynentalnej.Sześć największych i najbardziej zaludnionych wysp, Sumatra, Jawa, Celebes, Bali, Borneo i Irian Jaya. Indonezja jest największym na czwartym najbardziej zaludnionym krajem z 237 424 363 (2011) mieszkańców.Kapitał jest Jakarta .Akcji Indonezja długie granice z Papui-Nowej Gwinei, Timoru Wschodniego i Malezja .Inni sąsiedzi Filipiny , Australia i Singapur

Indonezja znajduje się w obszarze, w którym trzy części skorupy spotykają. Kraj zatem wiele wulkanów i trzęsienia ziemi są częstym zjawiskiem.

Indonezja jest krajem z największą liczbą muzułmanów na świecie, ale także kultura nosi ślady różnorodności religijnej z wpływami hinduizmu, buddyzmu, islamu i animizm. Ludność jest zróżnicowana z ponad 300 grup etnicznych, w większości są Malajski.

Kraj był kolonią od 1799 holenderski do 1949. General Suharto przejął władzę w wyniku zamachu stanu wspieranego przez CIA w 1967 roku, a następnie, że niepokój, setki tysięcy zwykłych ludzi oskarżony komunistów i lewicowych i zabity. Suharto do dymisji w 1998 roku, po ogromną presją i dlatego powszechną korupcję i poważnymi problemami finansowymi.

7. Grudnia 1975 Indonezja inwazji Timoru Wschodniego, która właśnie stała się niezależna od Portugalii , i sprawiło, że część Indonezji.Około 200 000 East Timor szelki zginęło, to stanowi około jedną trzecią populacji.Timor Wschodni uzyskał niepodległość 20 Maj 2002

Kraj ma tropikalny klimat morski i wysokiej wilgotności. Istnieją niewielkie różnice w temperaturze i średnia temperatura wynosi 27-28 stopni na nizinach. Wyspy charakteryzują zalesionych gór, a lasy zajmują 70% powierzchni kraju. Indonezji Najwyższym szczytem jest Puncak Jaya jest 5030 metrów. Lasów tropikalnych w Indonezji jest trzecim największym na świecie i wylesianie jest poważne zagrożenie.

Kraj jest popularny wśród turystów, w 2009, 6,5 mln turystów odwiedziło ten kraj. Przede wszystkim atrakcją są jej przyjemny klimat i plaże. Najbardziej popularnym miejscem jest słynny Island Resort Bali .To nie tylko wspaniałe krajobrazy i plaże, ale jest znany ze swojej kultury i sztuki tańca, rzeźba, malarstwo, rzemiosło i muzyka.

Głównym portem lotniczym jest Soekarno-Hatta International Airport w Dżakarcie. Drugim najczęściej odwiedzanym znajduje się w East Java i Juanda International Airport. Na Bali jest Denpasar International Airport.

Destinasjoner