Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Holandia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Holandia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Holandia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Holandia

Wynajem samochodu Holandia

Wynajem aut Holandia

Holandia jest monarchią, w północno-zachodniej Europie, we wschodniej granicy Niemiec , a na południu Belgii .Na północy i zachodzie, wybrzeża kraju do Morza Północnego. Holandia, o powierzchni 41.526 km kw., nieco mniejszej niż Dania , ale ma prawie cztery razy ludności – co czyni go jednym z najbardziej gęsto zaludnionych krajów. Ludności jest obecnie około 16, 8 milionów (2010).

Oficjalną stolicą Holandii jest Amsterdam (762.000 mieszkańców), która jest także największym miastem kraju – podczas gdy rząd i parlament są zlokalizowane w Hadze (486.000 mieszkańców).Wraz z bardzo ważnego miasta portowego Rotterdam Haga jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców.Inne główne miasta to Utrecht i Eindhoven .

Holandia jest bardzo płaski i jeden z najniżej położonym kraju świata. Znaczna część kraju jest faktycznie poniżej poziomu morza, ale rozbudowany system wałów, zapór i wydm działać jako ochrona przed powodzią. Dekoracje w Holandii jest inaczej zdominowany przez dużych deltach utworzonych przez rzeki Waal, Maas i IJssel – z których wszystkie są „ramiona” Renu.

Holandia jest tradycyjnie znany zwłaszcza dla kraju wiele wiatraków i tulipanów, dla swoich obuwie drewniane i sera produkcji (Gouda i Edam). Holandia jest również domem dla wielu najlepszych europejskich malarzy i filozofów, a kraj ma zatem wiele interesujących muzeów, aby pokazać. W przeciwnym razie, architektury Amsterdamu oraz wszystkie kanały bardzo popularnej miejscowości turystycznej.

Lotnisko Schiphol Amsterdam Niderlandy „największym i Europa 4 Największy port lotniczy.Inne ważne lotniska w Holandii Lotnisko Eindhoven i Groningen Airport Eelde