Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Málaga Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Málaga Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Málaga Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Málaga Lotnisko

Wynajem samochodu Malaga Lotnisko

Wynajem aut Málaga Lotnisko

Lotnisko Malaga (AGP) znajduje się 8 km na wschód od centrum Malagi i na północ 5 km Torremolinos. Lotnisko jest nazywane w Hiszpanii „Aeropuerto de Malaga”, i jest 4. ruchliwych portów lotniczych w Hiszpanii .Lotnisko jest również ważne dla hiszpańskiej turystyki jako goście na Costa del Sol chciał wylądować tutaj.

Malaga Airport został otwarty w 1919 roku i zdobyła międzynarodowego ruchu lotniczego w 1946 roku. Lotnisko ma obecnie trzy budynki terminali, służąc 12,8 milionów pasażerów rocznie (2011).

Ok. 77 linie lotnicze mają bezpośrednie loty z lotniska w Maladze do 90 miejscowościach w kraju i za granicą. Bezpośrednie loty z tutaj do kilku większych miast w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie iw Ameryce Północnej.

Usługi na lotnisku to dobry wybór kawiarni, restauracji, sklepów i barów, a także apteka, centrum medyczne, banki, bankomaty, poczta, dostęp do internetu, tereny wystawowe, centrum konferencyjne i biznesowe i VIP Lounge. Blisko do lotniska, hotel „Holiday Inn Express”.

Aby dostać się do centrum Malagi, można użyć pociągiem, autobusem lub taksówką. Istnieją również autobusy do Torremolinos i Benalmadena.

Wiele osób chce się wypożyczyć samochód w Maladze i lotnisko ma 10 renomowanych firm wynajmu samochodów jej podmioty stowarzyszone – w tym Avis, Hertz, Europcar, krajowym i Sixt.